Haber Detay

Bizi Arayın 90-312-258-7907

Karadağ heyeti IPARD deneyimlerinden yararlanmak üzere Türkiye’yi ziyaret etti

Türkiye’deki IPARD paydaşlarının bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak için Maliye Bakanlığı Genel Sekreteri ve Ulusal Yetkilendirme Görevlisi Sn. Ana RAİČEVİĆ’in Başkanlığındaki Karadağ heyeti ülkemize bir ziyaret gerçekleştirdi ve bu vesile ile Yönetim Otoritesi’ne konuk oldu.
24 Temmuz 2023 tarihinde Tarım Reformu Genel Müdürlüğü 10. Kat toplantı salonunda gerçekleştirilen Tarım Reformu Genel Müdürü ve Yönetim Otoritesi Başkanı Sn. Dr. Osman YILDIZ başkanlık etti. Toplantıya TKDK Başkanı Sn. Dr. Ahmet ANTALYALI da katılım sağladı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan YILDIZ, Karadağ ile sıcak ilişkilerin devam ettiğini ve toplantı vesilesiyle IPARD hakkındaki bilgi ve tecrübelerinin karşılıklı olarak paylaşılmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Karadağ heyeti IPARD yatırımlarının ön finansmanı konusunda TKDK’dan, teknik destek tedbirinin kullanımı hakkında ise Yönetim Otoritesi’nden bilgi aldı.
Karadağ heyetinin, Yönetim Otoritesi olarak görev yapan Tarım Reformu Genel Müdürlüğü ve IPARD Ajansı olarak görev yapan TKDK yetkilileri ile daha kapsamlı görüşmeler yapma talebi memnuniyetle karşılandı. ;

Haber Tarihi : 25 / 7 / 2023
Haber Kategorisi: : 3

Bu Etkinlik ile İlgili dosyalar


Bu Etkinlik ile İlgili fotoğraf ve Videolar

Bu Etkinlikle İlgili Fotoğraf Yüklenmemiş

Diğer Haberler

Küçük Çiftçiler İçin Ortak Başvuru Modellerinin Geliştirilmesi Çevrimiçi Toplantısı 27-28 Nisan 2021 Amasya/ 29-30 Nisan 2021 Bursa/ 3-4 Mayıs 2021 Ankara
13. IPARD II İZLEME KOMİTESİ HAZIRLIK TOPLANTISI 15 HAZİRAN 2022 TARİHİNDE ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
YÖNETİM OTORİTESİ SAHAYA ÇIKIYOR IPARD Yönetim Otoritesi Yerel Eylem Gruplarını yerinde ziyaret edecek.
Denizli Çameli YEG, IPARD Yönetim Otoritesi’ne Nezaket Ziyaretinde Bulundu.