Haber Detay

Bizi Arayın 90-312-258-7907

IPARD II İZLEME KOMİTESİNİN 15. HAZIRLIK VE RESMİ TOPLANTILARI 14 HAZİRAN 2023 TARİHİNDE, IPARD III İZLEME KOMİTESİNİN 1. HAZIRLIK VE RESMİ TOPLANTILARI 15 HAZİRAN 2023 TARİHİNDE ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

15. IPARD II İzleme Komitesi Hazırlık ve Resmi toplantısı 14 Haziran 2023 tarihinde, 1. IPARD III İzleme Komitesi Hazırlık ve Resmi toplantısı da 15 Haziran 2023 tarihinde hibrid formatta (fiziki ve çevrimiçi) Ankara’da Crowne Otel’de gerçekleştirilecektir.
Tarım Reformu Genel Müdürlüğü, IPARD Yönetim Otoritesinin ev sahipliğinden gerçekleştirilecek ve 2 gün sürecek olan İzleme Komitesi toplantılarına ilgili kamu kurum ve kuruluşları, STK’ları ve Üniversitelerin temsilcileri ile AB Komisyon yetkilileri katılım sağlayacaktır.
IPARD II İzleme Komitesi toplantısında, IPARD Yönetim Otoritesi tarafından IPARD II İletişim ve Tanıtım Faaliyetleri, LEADER, Ulusal Kırsal Ağ, Teknik Destek, Tarım-Çevre uygulamaları ve çalışmaları ile 5. Yıllık Uygulama Raporu sunumu gerçekleştirilecektir. Ayrıca, IPARD Program uygulaması kapsamında başvuru çağrıları, sözleşmeler ve ödemeler hakkında katılımcılar bilgilendirilecektir. IPARD III İzleme Komitesi toplantısında, IPARD III Programı sunumu, IPARD II Değerlendirme Aktiviteleri ve IPARD III Değerlendirme Planı sunumu ve IPARD III (2021-2027) İletişim ve Görünürlük planının tanıtımı gerçekleştirilecektir. ;

Haber Tarihi : 11 / 6 / 2023
Haber Kategorisi: : 3

Bu Etkinlik ile İlgili dosyalar


Bu Etkinlik ile İlgili fotoğraf ve Videolar

Bu Etkinlikle İlgili Fotoğraf Yüklenmemiş

Diğer Haberler

“Ulusal Kırsal Ağ” Yapısı Ortak Tarım Politikası Ağı Olarak Samsun Merkez İlinde Yaygınlaştırılıyor
14. IPARD II İZLEME KOMİTESİ HAZIRLIK TOPLANTISI 09 KASIM 2022 TARİHİNDE ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Denizli Kızılhisar YEG, IPARD Yönetim Otoritesi’ne Nezaket Ziyaretinde Bulundu.
ISPARTA İLİNDE GÜLANTA PROJESİ ÖN HAZIRLIKLARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Avrupa Birliği IPARD Programı kapsamında Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Avrupa Birliği Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başkanlığında yürütülen Ulusal Kırsal Ağ Gülanta Projesi 2018 yılında Isparta ilinde hayata geçirildi.