Haber Detay

Bizi Arayın 90-312-258-7907

KARAMAN TAŞELİ TURKUAZ YEREL EYLEM GRUBU DERNEĞİ, IPARD YÖNETİM OTORİTESİ’NE NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

IPARD Yönetim Otoritesi aracılığıyla LEADER tedbiri kapsamında; IPARD 2.Etap İllerinden olan Karaman’da kurulan Taşeli Turkuaz YEG temsilcileri, 28 Kasım 2023 tarihinde IPARD Yönetim Otoritesi’ni ziyaret etti.
YEG Müdürü Seher GÜZEL ve YKS Uzmanı Mustafa GÜZEL AB Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başkanı Özge TEKİN’i makamında ziyaret ederek YEG olarak 2023 yılında gerçekleştirdikleri faaliyetler ve ilerleyen dönem planlamaları ile ilgili bilgi verdi. ;

Haber Tarihi : 7 / 12 / 2023
Haber Kategorisi: : 2

Bu Etkinlik ile İlgili dosyalar


Bu Etkinlik ile İlgili fotoğraf ve Videolar

Bu Etkinlikle İlgili Fotoğraf Yüklenmemiş

Diğer Haberler

YEREL EYLEM GRUBU TEMSİLCİLERİ VE ORTAKLARININ EĞİTİM VE BİLGİ PAYLAŞIMI
IPARD Yönetim Otoritesi tarafından Erzincan’da Kamu Kurumları ziyaret edildi.
“16 IPARD İLİNDE SEKTÖREL BAZLI TANITIM TOPLANTILARI PROJESİ” AÇILIŞ TOPLANTISI, ORDU ve GİRESUN İLİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ “16 IPARD İlinde Sektörel Bazlı Tanıtım Toplantıları” projesi kapsamında gerçekleştiren IPARD tanıtım ve bilgilendirme toplantılarının açılış toplantısı, 21 Aralık 2020 tarihinde IPARD Yönetim Otoritesi Başkanı Sayın Dr. Osman YILDIZ’ın Başkanlığında, çevrimiçi toplantı platformu kullanılarak, Ordu ve Giresun ilinden paydaşların katılım ile gerçekleştirilmiştir.
IPARD III Programı’ndaki Prosedürlerin Akreditasyonlarının güncellenmesi yönelik toplantılar devam etmektedir. AB Yapısal Uyum Yönetim Otoritesi Daire Başkanlığınca IPARD III Programındaki Prosedürlerin akreditasyonunun güncellenmesine yönelik toplantılar devam etmektedir.